









| Model Number | 11901357827 |
|---|---|
| Depth (mm) | 7.3 mm |
| Height (mm) | 158.4 mm |
| Width (mm) | 75.8 mm |
| Weight (g) | 190 g |
| Finish Colour | Purple |
| Finish Colour Description | Cobalt Violet |
| Manufacturer Warranty | 2 Years |
|---|---|
| Use | Not intended or designed for commercial use. |
| Features |
|
|---|---|
| Year | 2026 |
| Water Resistant | |
| Dust Resistant | |
| Resistance Rating | IP68 |
| Screen Size | 6.5 in |
|---|---|
| Refresh Rate | 120 Hz |
| Screen Technology | Dynamic AMOLED 2X |
| NFC | |
|---|---|
| Bluetooth | |
| WiFi | |
| Bluetooth Version | 6.0 |
| Built-In Rechargeable Battery |
|---|
| Operating System | Android |
|---|---|
| Processor | Exynos 2600 |
| Video Recording Resolution | UHD 8K (7680 x 4320)@30fps |
|---|
| contain_battery |
|---|
| Condition | Brand New |
|---|
| Internal Storage Size | 512GB |
|---|---|
| Battery Capacity | 4900mAh |
| EAN | 8806097860587 |