









| Model Number | 11901357815 |
|---|---|
| Depth (mm) | 7.2 mm |
| Height (mm) | 149.6 mm |
| Width (mm) | 71.7 mm |
| Weight (g) | 167 g |
| Finish Colour | Blue |
| Finish Colour Description | Sky Blue |
| Manufacturer Warranty | 2 Years |
|---|---|
| Use | Not intended or designed for commercial use. |
| Features |
|
|---|---|
| Year | 2026 |
| Water Resistant | |
| Dust Resistant | |
| Resistance Rating | IP68 |
| Screen Size | 6.3 in |
|---|---|
| Refresh Rate | 120 Hz |
| Screen Technology | Dynamic AMOLED 2X |
| NFC | |
|---|---|
| Bluetooth | |
| WiFi | |
| Bluetooth Version | 5.4 |
| Still Image Resolution | 50.0 MP + 10.0 MP + 12.0 MP |
|---|---|
| Video Recording Resolution | UHD 8K (7680 x 4320)@30fps |
| Built-In Rechargeable Battery |
|---|
| Operating System | Android |
|---|---|
| Processor | Exynos 2600 |
| contain_battery |
|---|
| Condition | Brand New |
|---|
| Internal Storage Size | 256GB |
|---|---|
| Battery Capacity | 4300mAh |
| EAN | 8806097861928 |