





| Model Number | VG-SCFH65WTBXY |
|---|---|
| Depth (mm) | 24.6 mm |
| Height (mm) | 837.4 mm |
| Width (mm) | 1460 mm |
| Finish Colour | White |
| Notes | Image for illustrative purposes only. Television not included. Frame only.
|
| Finish Colour Description | White. |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Use | Not intended or designed for commercial use. |
| Features | Compatible with 65 Inch TV Models:LS03A/B/D/F/H, LS03FW/LS03HW.
|
|---|
| Condition | Brand New |
|---|
| EAN | 8806099044145 |
|---|