


| Model Number | VG-SCFA55TKBRU |
|---|---|
| Weight (kg) | 0.6 kg |
| Depth (mm) | 17.9 mm |
| Height (mm) | 35.6 mm |
| Finish Colour | Teak |
| Compatibility | The Frame TV 2021-2025 (LS03A/LS03B/LS03D) |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
|---|
| Features |
|
|---|
| Condition | New Condition |
|---|---|
| Missing Parts | Install guide. |
| Price | 99 |
| EAN | 8806092123335 |
|---|