Samsung 65 Inch The Serif 4K Smart TV White QA65LS01BAWXXY
Brand New
Model
QA65LS01BAWXXY
Brand
Standard Warranty
1 Year
Up to 12 months interest free with Zip Money
Melbourne VIC 3000
Model Number
QA65LS01BAWXXY
Weight (kg)
36.6 kg
Depth (mm)
280 mm
Height (mm)
875.1 mm
Width (mm)
1479.1 mm
Accessories included
Remote Control, User Manual
Finish Colour
White
Warranty
Manufacturer Warranty
1 Year
Features
Year
2022
Energy Efficiency
Energy Consumption(kWh/annum)
492
TV Energy Star Rating
4.5
Inputs
HDMI-CEC
USB Ports
2
HDMI Ports (IN)
4
RF Connection In
HDMI-eARC
HDMI-ARC
Display
Screen Size
65 in