Samsung 32 Inch Full HD LED TV UA32T5300AWXXY
New Condition
This product only available for customers in  QLD.
Model
UA32T5300AWXXY
Condition Description
No damage.
Missing parts
Remote batteries.
Brand
Standard Warranty
1 Year
Melbourne VIC 3000
That went fast!
PurColour
Remote Access
Ultra Clean View
Slim and stylish design
Specifications & Manuals
Key Specifications
Model Number
UA32T5300AWXXY
Weight (kg)
4 kg
Depth (mm)
74.1 mm
Height (mm)
438 mm
Width (mm)
737.4 mm
Accessories included
Remote Control
Finish Colour
Black
Warranty
Manufacturer Warranty
1 Year
Use
Not intended or designed for commercial use.
Energy Efficiency
Energy Consumption(kWh/annum)
116
Display
Screen Size
32 in
Refresh Rate
50 Hz