











| Model Number | HW-Q700AXY |
|---|---|
| Weight (kg) | 3.6 kg |
| Depth (mm) | 115 mm |
| Height (mm) | 60 mm |
| Width (mm) | 980 mm |
| Accessories included | Remote Control, Batteries, Wall Mount Bracket |
| Finish Colour | Black |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Use | Not intended or designed for commercial use. |
| HDMI-CEC | |
|---|---|
| HDMI Ports (IN) | 1 |
| Digital Optical Audio In | |
| HDMI Version | 2.0 |
| HDMI-eARC | |
| HDCP Version | 2.2 |
| Digital Optical Audio Out | |
|---|---|
| HDMI Ports (OUT) | 1 |
| 4K Pass Through |
| Bluetooth | |
|---|---|
| Spotify Connect | |
| WiFi |
| Dolby True HD | |
|---|---|
| Dolby Digital Plus | |
| DTS HD | |
| Dolby Digital | |
| DTS X | |
| Dolby Atmos | |
| DTS Digital Surround |
| Year | 2021 |
|---|
| Speaker Channels | 3.1.2 |
|---|
| Condition | New Condition |
|---|---|
| Missing Parts | 0. |
| Price | 326 |
| EAN | 8806092112476 |
|---|