


| Model Number | 3506003205 |
|---|---|
| Depth (mm) | 85 mm |
| Height (mm) | 280 mm |
| Width (mm) | 115 mm |
| Finish Colour | Graphite |
| Manufacturer Warranty | 5 Years |
|---|
| Features | WELS Reg No S15968 |
|---|
| Litres Per Minute | 9 |
|---|---|
| Water Star Rating | |
| WELS Product Registration Number | S15968 |
| Condition | Brand New |
|---|
| WELS Star Rating | 3 |
|---|---|
| EAN | 9316427316275 |
Home Clearance's customer reviews are independently managed by Bazaarvoice, ensuring their accuracy and honesty. Vouchers are sometimes offered to verified buyers in exchange for their unbiased review.
Learn more about Bazaarvoice Authentic Reviews Trust Mark