






| Model Number | AUT9028DG |
|---|---|
| Height (mm) | 240 mm |
| Width (mm) | 54 mm |
| Finish Colour | Grey |
| Manufacturer Warranty | 2 Years |
|---|
| Features | |
|---|---|
| Temperature Control | Electronic |
| Temperature Range - Maximum | 100 °C |
| Temperature Range - Minimum | 5 °C |
| Boiling Filtered | |
|---|---|
| Chilled Filtered | |
| Sparkling Filtered | |
| Ambient Filtered | |
| Hot and Ambient Unfiltered |
| Condition | Brand New |
|---|
| EAN | 4895244616881 |
|---|