










| Model Number | NN-TK81LCSCP |
|---|---|
| Weight (kg) | 4.6 kg |
| Height (mm) | 494 mm |
| Width (mm) | 596 mm |
| Finish Colour | Stainless Steel |
| Notes | Trim kit only. Does not include Microwave |
| Microwave Type | Built-In |
| Compatibility | NN-CS89L |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Use | Not intended or designed for commercial use. |
| Features |
|---|
| Condition | Cosmetic Imperfection |
|---|---|
| Description | Dent and scratches to the back silver panel. |
| Missing Parts | 22 screws |
| Price | 100 |
| EAN | 5025232915255 |
|---|---|
| Kmart Item |