


| Model Number | SC-AKX320GNK |
|---|---|
| Weight (kg) | 2.5 kg |
| Depth (mm) | 250 mm |
| Height (mm) | 142 mm |
| Width (mm) | 400 mm |
| Finish Colour | Black |
| Notes | Dimensions shown are of main unit. Speaker unit dimensions: (WxHxD) 199 x 333 x 210, weight 3.3kg. |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Use | Not intended or designed for commercial use. |
| Features |
|
|---|
| USB Ports | 2 |
|---|---|
| AUX In |
| Bluetooth | |
|---|---|
| WiFi | |
| Bluetooth Version | 4.2 |
| Total Power | 450 |
|---|---|
| AM Radio | |
| FM Radio |
| Condition | Brand New |
|---|
| Primary Product Category | Mini System |
|---|---|
| EAN | 8887549731587 |
| Kmart Item |