

















| Dryer Type | Heat Pump |
|---|---|
| Model Number | ON-FLW8W-ON-HPD8W |
| Washing capacity | 8 kg |
| Drying capacity | 8 kg |
| Spin Speed | 1200 rpm |
| Finish Colour | White |
| Manufacturer Warranty | 3 Years |
|---|---|
| Use | Not intended or designed for commercial use. |
| Features | Onix 8kg Front Load Washing Machine ON-FLW8W
Onix 8kg Heat Pump Dryer ON-HPD8W
|
|---|
| Condition | Brand New |
|---|
| Washing Machine Type | Front load |
|---|