




| Model Number | NEFL36CFH-1-AU |
|---|---|
| Fuel Type | Electric |
| Weight (kg) | 17 kg |
| Depth (mm) | 138 mm |
| Height (mm) | 430 mm |
| Width (mm) | 914 mm |
| Finish Colour | Black |
| BBQ Type | Electric BBQ |
| Heater Type | Built-In Fireplace |
|---|---|
| Features |
|
| Remote Control Included |
| Manufacturer Warranty | 2 Years |
|---|---|
| Use | Not intended or designed for commercial use. |
| Origin | China |
|---|
| Condition | Brand New |
|---|
| Heating | Yes |
|---|---|
| EAN | 629169088911 |