




































| Model Number | AS22K |
|---|---|
| Fuel Type | Charcoal |
| Weight (kg) | 42 kg |
| Depth (mm) | 560 mm |
| Height (mm) | 1400 mm |
| Width (mm) | 560 mm |
| Finish Colour | Black |
| BBQ Type | Freestanding BBQ |
| Manufacturer Warranty | 10 Years |
|---|---|
| Warranty Note | Limited 10 Years |
| Use | Not intended or designed for commercial use. |
| Features |
|
|---|---|
| Outdoor | |
| Portable |
| Condition | Brand New |
|---|
| EAN | 629162155245 |
|---|