

| Model Number | PAR-CT01MAA-PB |
|---|---|
| Depth (mm) | 14.1 mm |
| Height (mm) | 120 mm |
| Width (mm) | 68 mm |
| Finish Colour | Black |
| Finish Colour Description | Premium Black |
| Manufacturer Warranty | 5 Years |
|---|
| Features |
|
|---|
| Origin | Japan |
|---|
| Condition | Brand New |
|---|
| Small Appliance - Kitchen Accessories | |
|---|---|
| EAN | 9316524197319 |