Mitsubishi Electric 3.5kW MSZ-AP Series DRED-Enabled Split System Air Conditioner MSZAP35VGKD2KIT
Brand New
This product only available for customers in  WA.
Model
MSZAP35VGKD2KIT
Standard Warranty
5 Years
Up to 12 months interest free with Zip Money
Melbourne VIC 3000
That went fast!
Whisper-Quiet Comfort
Night Mode Functionality
Dual Barrier Coating
Energy-Efficient R32 Refrigerant
Specifications & Manuals
Key Specifications
Model Number
MSZAP35VGKD2KIT
Weight (kg)
10.5 kg
Cooling Capacity
3.5 kW
Heating Capacity
3.7 kW
Depth (mm)
219 mm
Height (mm)
299 mm
Width (mm)
798 mm
Finish Colour
White
Inverter
Outdoor Unit - H x W x D
550x800x285mm