








| Model Number | STKIT-BK |
|---|---|
| Weight (kg) | 8.5 kg |
| Depth (mm) | 590 mm |
| Height (mm) | 65 mm |
| Width (mm) | 600 mm |
| Finish Colour | Black |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
|---|
| Features |
|
|---|
| Condition | Cosmetic Imperfection |
|---|---|
| Description | The front panel has scratches.
Both side panels have a scratch. |
| Price | 136 |
| EAN | 8806098473168 |
|---|