

























| Model Number | A9L-PRIME |
|---|---|
| Weight (kg) | 2.88 kg |
| Depth (mm) | 305 mm |
| Height (mm) | 1120 mm |
| Width (mm) | 265 mm |
| Vacuum Type | Stick |
| Power (W) | 350 W |
| Accessories included | |
| Vacuum Bag Type | Bagless |
| Finish Colour | Beige |
| Manufacturer Warranty | 2 Years |
|---|---|
| Use | Not intended or designed for commercial use. |
| Features |
|---|
| Battery Life | 1 Hour |
|---|---|
| Battery Charging Time | 4 h |
| Battery Type | Lithium-Ion |
| Anti Allergy | |
|---|---|
| Pet Hair | |
| Wet & Dry | |
| Tiles and Carpets | |
| Hard Floors |
| Noise when working | 82 dB |
|---|
| Condition | Brand New |
|---|
| Bin Capacity | 0.4 L |
|---|---|
| EAN | 8806096530450 |
| Kmart Item |