







| Model Number | L81456 |
|---|---|
| Weight (kg) | 5.1 kg |
| Depth (mm) | 730 mm |
| Height (mm) | 1760 mm |
| Width (mm) | 690 mm |
| Accessories included | 2 clothes hanger holders. |
| Finish Colour | White |
| Finish Colour Description | White with blue accents |
| Manufacturer Warranty | 3 Years |
|---|---|
| Use | Not intended or designed for commercial use. |
| Features |
|
|---|
| Origin | France |
|---|
| Condition | Cosmetic Imperfection |
|---|---|
| Description | The bottom corners have scratches. |
| Missing Parts | Installation guide. |
| Price | 118 |
| Primary Product Category | Laundry accessories |
|---|---|
| EAN | 4006501814562 |
Home Clearance's customer reviews are independently managed by Bazaarvoice, ensuring their accuracy and honesty. Vouchers are sometimes offered to verified buyers in exchange for their unbiased review.
Learn more about Bazaarvoice Authentic Reviews Trust Mark