





| Model Number | 4617 |
|---|---|
| Material | Steel |
| Weight (kg) | 9.7 kg |
| Depth (mm) | 900 mm |
| Height (mm) | 1570 mm |
| Width (mm) | 790 mm |
| Finish Colour | White |
| Manufacturer Warranty | 2 Years |
|---|
| Features |
|---|
| Origin | China |
|---|
| Required Assembly | This product comes fully assembled. |
|---|
| Condition | Cosmetic Imperfection |
|---|---|
| Description | The rail has scratches. |
| Missing Parts | Set up guide. |
| Price | 116 |
| EAN | 9310583046175 |
|---|
Home Clearance's customer reviews are independently managed by Bazaarvoice, ensuring their accuracy and honesty. Vouchers are sometimes offered to verified buyers in exchange for their unbiased review.
Learn more about Bazaarvoice Authentic Reviews Trust Mark