




| Model Number | 10003459 |
|---|---|
| Weight (kg) | 7.2 kg |
| Depth (mm) | 385 mm |
| Height (mm) | 350 mm |
| Width (mm) | 330 mm |
| Power (W) | 1800 W |
| Cooking Capacity | 11.5 L |
| Finish Colour | Silver |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Use | Not intended or designed for commercial use. |
| Features |
|
|---|---|
| Wattage | 1800 W |
| Control type | Touch controls |
| Display Panel | LED |
| Temperature Range - Maximum | 200 °C |
| Power Source | Power Cord |
| Number of Functions | 9 |
|---|
| Origin | China |
|---|
| Length of cord | 1.1 m |
|---|
| Condition | Brand New |
|---|
| Air Fryer | |
|---|---|
| EAN | 9348569068200 |