Hubbl Glass 65-inch 4K UHD LED Smart TV - Anthracite Black TVPFX065ANT
New Condition
Model
TVPFX065ANT
Condition Description
Built in User guide.
Brand
Hubbl
Standard Warranty
2 Years
Melbourne VIC 3000
Model Number
TVPFX065ANT
Weight (kg)
37 kg
Depth (mm)
288 mm
Height (mm)
912 mm
Width (mm)
1449.8 mm
Finish Colour
Anthracite
Finish Colour Description
Anthracite Black
Warranty
Manufacturer Warranty
2 Years
Other Features
Features
Display
Screen Size
65 in
Refresh Rate
60 Hz