









| Model Number | DMGAGB |
|---|---|
| Weight (kg) | 13.8 kg |
| Depth (mm) | 428 mm |
| Height (mm) | 385 mm |
| Width (mm) | 282 mm |
| Accessories included | 1 x Grease Tube, 1 x Cleaning Brush, 1 x Water Hardness Test Trip, 1 x Measuring Spoon and 1 x 'Intenza+' Filter. |
| Finish Colour | Black Glass |
| Finish Colour Description | Black mirrored glass and stainless steel |
| Has Milk Frother | Yes |
| Manufacturer Warranty | 2 Years |
|---|
| Features |
|
|---|---|
| Temperature Control | Electronic |
| Coffee Capsule Type | None |
|---|---|
| Bean Capacity | 350 g |
| Pump Pressure | 15 Bar |
| Coffee Machine Type | Automatic |
| Length of cord | 1.2 m |
|---|
| Condition | Brand New |
|---|
| Water reservoir | 1.6 L |
|---|---|
| EAN | 8720389008375 |
| Kmart Item |