






| Model Number | WS482110 |
|---|---|
| Depth (mm) | 548 mm |
| Height (mm) | 208 mm |
| Width (mm) | 752 mm |
| Finish Colour | Stainless Steel |
| Manufacturer Warranty | 2 Years |
|---|
| Features |
|
|---|
| Condition | New Condition |
|---|---|
| Description | Ex display.
Has minor scratches. |
| Missing Parts | 6 x Screws.
1 x Bracket and cover.
User manual. |
| Price | 2701 |
| Primary Product Category | Warming Drawer |
|---|---|
| Drawer Type | Warming Drawer |
| EAN | 4242006220389 |