







| Model Number | WS482110 |
|---|---|
| Depth (mm) | 548 mm |
| Height (mm) | 208 mm |
| Width (mm) | 752 mm |
| Finish Colour | Stainless Steel |
| Manufacturer Warranty | 2 Years |
|---|
| Features |
|
|---|
| Condition | Cosmetic Imperfection |
|---|---|
| Description | Ex display.
The drawer top panel has scratches.
The top panel has a dent and scratches. |
| Missing Parts | 4 x Front Installation screws.
2 x Brackets and 2 x Screws.
User/Install guides. |
| Price | 3149 |
| Primary Product Category | Warming Drawer |
|---|---|
| Drawer Type | Warming Drawer |
| EAN | 4242006220389 |