






















| Cooktop Type | Gas burners |
|---|---|
| Cooktop Fuel Type | Gas |
| Model Number | CG604DNGGB4 |
| Weight (kg) | 18 kg |
| Depth (mm) | 530 mm |
| Height (mm) | 58 mm |
| Width (mm) | 600 mm |
| Cooktop Material | Ceramic Glass |
| Finish Colour | Black |
| Finish Colour Description | Black Glass |
| Number of cooktop Burners or Zones | 4 |
|---|---|
| Trivets | Cast iron |
| Manufacturer Warranty | 2 Years |
|---|---|
| Warranty Note | Parts and Labour |
| Use | Not intended or designed for commercial use. |
| Features |
Cooking Zones
|
|---|---|
| Control type | Control knobs |
| Easy clean cooking surface |
| Cut Out Depth (mm) | 490 mm |
|---|---|
| Cut Out Width (mm) | 560 mm |
| Type of connection | 10A plug & lead |
|---|---|
| Maximum current rating | 10 A |
| Condition | Cosmetic Imperfection |
|---|---|
| Description | Back panel has scratches. |
| Missing Parts | NG regulator.
Lpg conversion.
Fibre washer. |
| Price | 819 |
| EAN | 9415112819869 |
|---|