

| Model Number | HBG3TEPP |
|---|---|
| Depth (mm) | 414 mm |
| Height (mm) | 53 mm |
| Width (mm) | 245 mm |
| Accessories included | 2 x spatulas, 1 x 304 grade stainless steel plate |
| Finish Colour | Stainless Steel |
| Compatibility | Everdure by Heston Blumenthal Furnace series BBQ |
| BBQ Accessory Type | Barbecue Plates, Baskets & Racks |
|---|
| Use | Not intended or designed for commercial use. |
|---|
| Condition | Brand New |
|---|
| Primary Product Category | BBQ Accessories |
|---|---|
| Small Appliance - Kitchen Accessories | |
| EAN | 9312646023994 |