






| Model Number | 686243AU |
|---|---|
| Fuel Type | Natural Gas |
| Depth (mm) | 630 mm |
| Height (mm) | 1250 mm |
| Width (mm) | 1770 mm |
| Finish Colour | Black |
| BBQ Type | Freestanding BBQ |
| Manufacturer Warranty | 5 Years |
|---|---|
| Use | Not intended or designed for commercial use. |
| Features |
|
|---|
| Burners | 6 Burners |
|---|---|
| Side burner |
| Rotisserie |
|---|
| Condition | Brand New |
|---|
| EAN | 062703862439 |
|---|