






| Model Number | 685243AU |
|---|---|
| Fuel Type | LPG or Natural Gas |
| Depth (mm) | 630 mm |
| Height (mm) | 1250 mm |
| Width (mm) | 1600 mm |
| Finish Colour | Black |
| BBQ Type | Freestanding BBQ |
| Manufacturer Warranty | 5 Years |
|---|---|
| Use | Not intended or designed for commercial use. |
| Features |
|
|---|---|
| Wheels |
| Burners | 5 Burners |
|---|---|
| Side burner |
| Rotisserie |
|---|
| Condition | Brand New |
|---|
| Barbeque Categories | Freestanding |
|---|---|
| EAN | 062703852430 |