






| Model Number | 695783AU |
|---|---|
| Fuel Type | Natural Gas |
| Depth (mm) | 675 mm |
| Height (mm) | 988 mm |
| Width (mm) | 615 mm |
| Finish Colour | Stainless Steel |
| BBQ Type | Built-in BBQ |
| Manufacturer Warranty | 5 Years |
|---|---|
| Use | Not intended or designed for commercial use. |
| Features |
|
|---|
| Burners | 5 Burners |
|---|
| Rotisserie |
|---|
| Condition | Brand New |
|---|
| Built In | |
|---|---|
| EAN | 062703123882 |