










| Model Number | BES881SST2IAN2 |
|---|---|
| Weight (kg) | 10.97 kg |
| Depth (mm) | 340 mm |
| Height (mm) | 415 mm |
| Width (mm) | 360 mm |
| Power (W) | 1700 W |
| Accessories included |
|
| Finish Colour | White |
| Finish Colour Description | White sea salt |
| Has Milk Frother | Yes |
| Manufacturer Warranty | 2 Years |
|---|---|
| Use | Not intended or designed for commercial use. |
| Features |
|---|
| Adjustable Grind Settings | |
|---|---|
| Bean Capacity | 340 g |
| Milk Temperature Control | |
| Programmable Coffee Strength | |
| Coffee Machine Type | Manual |
| Condition | Brand New |
|---|
| Water reservoir | 2 L |
|---|---|
| EAN | 9355973138092 |
| Kmart Item |