






| Model Number | DHZ5605 |
|---|---|
| Depth (mm) | 600 mm |
| Height (mm) | 270 mm |
| Width (mm) | 320 mm |
| Finish Colour | Grey |
| Manufacturer Warranty | n/a |
|---|---|
| Use | Not intended or designed for commercial use. |
| Features |
|
|---|
| Condition | New Condition |
|---|---|
| Description | In opened box. |
| Price | 99 |
| Primary Product Category | Rangehood Accessories |
|---|---|
| EAN | 4242002821818 |