




















| Model Number | BSV520BRP-XE |
|---|---|
| Weight (kg) | 5.45 kg |
| Depth (mm) | 370 mm |
| Height (mm) | 710 mm |
| Width (mm) | 145 mm |
| Vacuum Type | Stick |
| Accessories included |
|
| Vacuum Bag Type | Bagless |
| Finish Colour | Grey |
| Manufacturer Warranty | 2 Years |
|---|---|
| Use | Not intended or designed for commercial use. |
| Features |
|
|---|
| Pet Hair | |
|---|---|
| Tiles and Carpets | |
| Hard Floors |
| Condition | Brand New |
|---|
| Bin Capacity | 0.65 L |
|---|---|
| EAN | 5035048837382 |