





| Model Number | A68-26-KN-00 |
|---|---|
| Depth (mm) | 95 mm |
| Height (mm) | 225 mm |
| Width (mm) | 320 mm |
| Finish Colour | Chrome |
| Tapware Style | Pot Filler |
| Finish Colour Description | Chrome |
| Square Neck | |
|---|---|
| Gooseneck |
| Manufacturer Warranty | - |
|---|
| Litres Per Minute | 4 |
|---|---|
| Water Star Rating |
| Origin | Australia |
|---|
| Condition | New Condition |
|---|---|
| Missing Parts | Install guide. |
| Price | 629 |
| WELS Star Rating | 6 |
|---|---|
| EAN | 4415556679338 |