

| Model Number | AIM4009B |
|---|---|
| Weight (kg) | 23 kg |
| Depth (mm) | 432 mm |
| Height (mm) | 634 mm |
| Width (mm) | 378 mm |
| Finish Colour | Matte Black |
| Refrigerant Type | R600a |
| Features |
|
|---|
| Default Door Hinge | Right |
|---|---|
| Reversible door | Yes |
| Noise when working | 42 dB |
|---|
| Use | Not intended or designed for commercial use. |
|---|
| Condition | Brand New |
|---|
| EAN | 9347777007636 |
|---|