



| Model Number | AINT119GWE |
|---|---|
| Depth (mm) | 570 mm |
| Height (mm) | 820 mm |
| Width (mm) | 595 mm |
| Dispenser | No dispenser |
| Finish Colour | Black |
| Plumbing required | No |
| Refrigerant Type | R600a |
| Fridge Type | Wine Fridge |
|---|---|
| Features |
|
| Temperature Control | Electronic |
| Temperature Range - Maximum | 20 °C |
| Temperature Range - Minimum | 5 °C |
| Default Door Hinge | Right |
|---|---|
| Reversible door | Yes |
| Number of Doors | 1 |
| Noise when working | 39 dB |
|---|
| Maximum Number of Wine Bottles | 39 Bottles |
|---|
| Condition | Brand New |
|---|
| Fridge - Freezer Category | Dual Zone Wine Cabinet |
|---|---|
| Temperature Zones | Dual Zone |
| Integrated Fridge | |
| Glass Door | |
| EAN | 9347777007704 |