

| Model Number | PPPP2842 |
|---|---|
| Depth (mm) | 420 mm |
| Height (mm) | 60 mm |
| Length (mm) | 280 mm |
| Bowl Type | Accessories |
| Drainer | No Drainer |
| Finish Colour | Stainless Steel / Silver |
| Taphole |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
|---|
| Flush Mount |
|---|
| Condition | Brand New |
|---|
| Sink Pack | |
|---|---|
| EAN | 0655100611238 |