








| Model Number | AIS8530-20 |
|---|---|
| Weight (kg) | 11.9 kg |
| Depth (mm) | 505 mm |
| Height (mm) | 1550 mm |
| Width (mm) | 495 mm |
| Finish Colour | Blue |
| Water Tank Capacity | 1.2 L |
| Finish Colour Description | Blue & Gold |
| Manufacturer Warranty | 2 Years |
|---|---|
| Use | Not intended or designed for commercial use. |
| Features |
|
|---|
| Origin | China |
|---|
| Length of cord | 1.5 m |
|---|
| Condition | Brand New |
|---|
| EAN | 8720389052934 |
|---|---|
| Kmart Item |