




| Model Number | BES876SST4IAN1 |
|---|---|
| Depth (mm) | 380 mm |
| Height (mm) | 410 mm |
| Width (mm) | 330 mm |
| Accessories included |
|
| Finish Colour | White |
| Finish Colour Description | Sea Salt |
| Has Milk Frother | Yes |
| Manufacturer Warranty | 2 Years |
|---|---|
| Use | Not intended or designed for commercial use. |
| Features |
|
|---|
| Coffee Capsule Type | None |
|---|---|
| Coffee Machine Type | Manual |
| Condition | Brand New |
|---|
| EAN | 9355973097740 |
|---|---|
| Kmart Item |
Home Clearance's customer reviews are independently managed by Bazaarvoice, ensuring their accuracy and honesty. Vouchers are sometimes offered to verified buyers in exchange for their unbiased review.
Learn more about Bazaarvoice Authentic Reviews Trust Mark