LG 65 Inch OLEDB3 4K UHD OLED Smart TV OLED65B3PSA
5.0(4) from 4 reviews
Brand New
Model
OLED65B3PSA
Brisbane QLD 4000
Model Number
OLED65B3PSA
Weight (kg)
24 kg
Depth (mm)
47 mm
Height (mm)
832 mm
Width (mm)
1449 mm
Accessories included
Remote control, Batteries, User manual
Finish Colour
Black
1 Year
Use
Not intended or designed for commercial use.
Energy Efficiency
Energy Consumption(kWh/annum)
444
TV Energy Star Rating
5.0
Inputs
HDMI-CEC
USB Ports
2
RF Connection In
HDMI Version
2.1
HDMI-eARC
HDMI-ARC
Display
Screen Size
65 in