



| Model Number | SENSIBOSKY |
|---|---|
| Depth (mm) | 20 mm |
| Height (mm) | 83 mm |
| Width (mm) | 57 mm |
| Finish Colour | Grey |
| DRED Enabled |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Use | Not intended or designed for commercial use. |
| Energy Rating Note | Please note, due to changing government regulations, please check the government energy rating website for the most up to date star ratings. |
|---|
| Condition | Brand New |
|---|
| Primary Product Category | Air Conditioner |
|---|---|
| EAN | 7290016037098 |
| Kmart Item |
Home Clearance's customer reviews are independently managed by Bazaarvoice, ensuring their accuracy and honesty. Vouchers are sometimes offered to verified buyers in exchange for their unbiased review.
Learn more about Bazaarvoice Authentic Reviews Trust Mark