Rinnai 8.0kW Split System Air Conditioner WiFi Enabled HSNRT80B
5.0(1) from 1 review
Brand New
This product only available for customers in  NSW, VIC, SA, QLD.
Model
HSNRT80B
Brand
Standard Warranty
7 Years
Up to 12 months interest free with Zip Money
Adelaide SA 5000
WiFi Control
Sleep Mode
Fresh Function
Boost / Turbo Mode
Specifications & Manuals
Key Specifications
Model Number
HSNRT80B
Weight (kg)
14 kg
Cooling Capacity
8 kW
Heating Capacity
8.4 kW
Depth (mm)
232 mm
Height (mm)
330 mm
Width (mm)
1132 mm