Philips PerfectCare Compact Plus Steam Generator Iron GC7920-20
4.8(4) from 4 reviews
Brand New
Model
GC7920-20
Brand
Standard Warranty
2 Years
Canberra ACT 2600
Model Number
GC7920-20
Weight (kg)
2.8 kg
Depth (mm)
37.1 mm
Height (mm)
23.3 mm
Width (mm)
20 mm
Power (W)
2400 W