




| Model Number | AC1715-71 |
|---|---|
| Weight (kg) | 4.1 kg |
| Depth (mm) | 273 mm |
| Height (mm) | 486 mm |
| Width (mm) | 273 mm |
| Finish Colour | Charcoal |
| Finish Colour Description | Charcoal |
| Manufacturer Warranty | 2 Years |
|---|---|
| Use | Not intended or designed for commercial use. |
| Features |
|
|---|
| Origin | China |
|---|
| Length of cord | 1.8 m |
|---|
| Condition | Brand New |
|---|
| EAN | 8720389030642 |
|---|---|
| Kmart Item |