




| Model Number | 4615 |
|---|---|
| Material | Aluminium |
| Weight (kg) | 4.2 kg |
| Depth (mm) | 600 mm |
| Height (mm) | 960 mm |
| Width (mm) | 1290 mm |
| Finish Colour | Silver |
| Manufacturer Warranty | 2 Years |
|---|
| Features |
|---|
| Origin | China |
|---|
| Required Assembly | This product comes fully assembled. |
|---|
| Condition | Brand New |
|---|
| EAN | 9310583046151 |
|---|
Home Clearance's customer reviews are independently managed by Bazaarvoice, ensuring their accuracy and honesty. Vouchers are sometimes offered to verified buyers in exchange for their unbiased review.
Learn more about Bazaarvoice Authentic Reviews Trust Mark